MUSİTEM HABER
Dolar :

Alış : 16.6460

Satış : 16.6760

Euro :

Alış : 17.6057

Satış : 17.6375

Sterlin :

Alış : 20.4246

Satış : 20.5311
ABD’de yine silahlı saldırı
ABD’de yine silahlı saldırı
Tulsa, Oklahoma, sağlık ofisinde silahlı saldırıda en az 4 ölü, çok sayıda kişi yaralandı: Polis   Polise göre, Çarşamba günü Oklahoma, Tulsa’daki St. Francis Hastanesi’ndeki Natalie Binası’na düzenlenen silahlı saldırıda...
2 Haziran 2022 03:10
Font1 Font2 Font3 Font4
MUSİTEM HABER

Tulsa, Oklahoma, sağlık ofisinde silahlı saldırıda en az 4 ölü, çok sayıda kişi yaralandı: Polis

 

Polise göre, Çarşamba günü Oklahoma, Tulsa’daki St. Francis Hastanesi’ndeki Natalie Binası’na düzenlenen silahlı saldırıda en az 4 kişi öldü ve çok sayıda kişi yaralandı. Polis, tıbbi bir ofisin yakınında tüfekle yürüyen bir adamı aradı. Tulsa Polis Kaptanı Richard Meulenberg’e göre, polis yanıt verdiğinde, bunun aktif bir nişancı durumuna dönüştüğünü söylediler. Polis binaya girdiğinde çok sayıda kişinin vurulduğunu gördü.

 

 

Meulenberg, ABC News’e verdiği demeçte, “Memurlar hemen çekimin yapıldığı ikinci kata koştular, oraya vardıklarında birkaç kişinin vurulduğunu, o sırada bir çiftin öldüğünü gördüler” dedi. “Ayrıca, o sırada, uzun bir tüfeği ve tabancası olduğu için ateş edenin [olduğuna] inandığımız ve hâlâ inandığımızı da bulduk.” Tulsa polisi, saldırganın öldüğünü söyledi. Meulenberg, polis tarafından vurulup vurulmadığının belirsiz olduğunu söyledi.

 

Polis, Tulsa hastanesinde silahlı saldırıda ölü sayısının tetikçi de dahil olmak üzere 5’e yükseldiğini söyledi

 

GÜNCELLEME: Polis, Oklahoma, Tulsa’daki Saint Francis Hastanesi kampüsünde düzenlenen silahlı saldırıda dört kişinin öldüğünü söyledi. Yetkililere göre, silahlı adam ayrıca kendi kendine açtığı bir kurşun yarası nedeniyle öldü.

 

Bu haber 56 defa okundu
2 Haz 2022 3:10 : Gön:    ·   Yorum yok
Habere Oy Ver:
     0votes

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Yukarı Geri Ana Sayfa